bize ulaşın
ENGLISH
ODA DUYURULARI
1. Dakar Petrol ve Gaz Fuarı Hk.
21 Haziran 2019
Sayın Üyemiz,

Dışişleri Bakanlığı’nın 19.06.2019 tarihli ve 83505896-180.11-2019/235533337 sayılı yazısı ile, Senegal Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği’nden alınan bir notaya atfen, 1. Dakar Petrol ve Gaz Fuarı’nın, Senegal Uluslararası Dış Ticaret Merkezi ve Netoil Group Investmen S.A. ile iş birliği içinde Senegal Devleti’nin himayelerinde “Afrika’da Petrol, Gaz ve Yeşil Enerji: Enerji Geçişi ve Altyapıların Finansmanında Yenilikçi Çözümler ve Yatırım Fırsatları” temasıyla 24-28 Haziran 2019 tarihleri arasında Dakar Uluslararası Dış Ticaret Merkezi’nde düzenleneceği bildirilmektedir.

Notada ayrıca, genel olarak enerji ve özellikle de yenilenebilir enerji odaklı petrol ve gaz alanında müdahil olan tüm ilgili taraflara açık olan fuarın aynı zamanda yerel ve yabancı yatırımcılar, hükümet temsilcileri ve tüm petrol ve gaz sanayi aktörleri arasında yatırım alanında fırsatları, ortaklıkları ve ticari alanda iş birliklerini görüşme imkanı veren bir platform olduğu belirtilmektedir.


Söz konusu fuara ilişkin detaylı bilgilere TOBB web sayfası (www.tobb.org.tr) “Hizmetler” başlığı altındaki “Uluslararası İş İmkanları/Yurtdışı Etkinlikler” sayfasından ulaşılabilmektedir.


Bilgilerinize sunarız.


Saygılarımızla,

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası