bize ulaşın
ENGLISH
Başkanın Mesajı

Başkana Mesaj Gönderin


Yine birlikte başardık…

 

Merhaba değerli üyelerimiz,

1 Nisan 2018 Pazar günü yapılan Organ seçimlerimizle yeni bir döneme başladık.

Öncelikle Çerkezköy’den, Kapaklı’dan, Saray’dan Odamıza teşrif ederek oy kullanan; bizi ikinci defa Oda yönetimine layık gören siz değerli üyelerimize çok teşekkür ediyoruz.

Bu teveccüh bizim için gerçekten onur ve gurur verici bir duygu;  beraberinde büyük sorumluluk gerektiren bir tercihtir.

Şahsım ve yeni Yönetim Kurulu arkadaşlarım olarak öncelikle bu büyük sorumluluğun şuurunda olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Bu şuur ve sorumluluk duygusuyla önceki dönemde olduğu gibi bu dönemde de sizlere hizmetin en güzelini sunmaya devam edeceğimize söz veriyoruz.

Çünkü biz sizi seviyoruz… İnsanımızı seviyoruz…

Sorumluluk bölgemizdeki her bir üyemizin; her bir esnafımızın, sanayici ve iş adamımızın gönlümüzdeki yeri sımsıcak…

Çok şükür artık, siz biz hepimiz Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası üyesi olmanın ayrıcalığını her yerde yaşıyoruz...

Bunu birlikte başardık… Yine birlikte başaracağız.

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası olarak kurulduğumuz günden bu yana en büyük amacımız bölgemizde istihdamı ve üretimi desteklemenin yanında, ülkemizde yaşanan gelişmelere ayak uydurarak yaşanan ekonomik açmazlara karşı çözüm yolu üretmektir.  Oda olarak üyelerimizden aldığımız destek ve güçle gerçekleştirdiğimiz önemli ve başarılı projelerimiz, 2019 yılında da devam edecek. 
   

Bu duygularla Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odasının yeni yönetimi olarak bizlere güvenen, görev ve sorumluluk veren siz saygıdeğer üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, nice yeniliklerde ve başarılarda buluşmak dileğiyle saygılar sunuyorum.

 

Süleyman KOZUVA

Yönetim Kurulu Başkanı