bize ulaşın
ENGLISH
ODA HABERLERİ
Çerkezköy TSO Üyelerine Umre Ziyareti İndirimi
27 Şubat 2018

Çerkezköy TSO, İstanbul Hisar Turizm Tekirdağ Şubesi ile bir anlaşma yaparak umre ziyaretinde bulunmak isteyen Çerkezköy TSO üyeleri ve yakınlarına indirim avantajı sağladı. Protokol, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva ve İstanbul Hisar Turizm Tekirdağ Şube Müdürü Recep Can tarafından 27 Şubat 2018 tarihinde Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odasında imzalandı. Protokole göre “İstanbul Hisar Turizm Tekirdağ Şubesi” Çerkezköy TSO üyeleri ve yakınlarına 5 gece 6 gün olmak üzere Medine-i Münevvere Crowne Plaza,  Mekke-i Mükerreme Anjum Otel, THY ile uçuş, vize rehberlik vb. dâhil olmak üzere iki kişilik odalarda kişi başı 1075 USD olarak indirimli fiyat uygulayacak.

Kimleri kapsayacak?

Yapılan avantajlı tarife protokolüne göre İstanbul Hisar Turizm’in yapacağı indirim, Çerkezköy TSO’nun Yönetim Kurulu Üyeleri eş ve çocuklarını; Meclis Üyeleri eş ve çocuklarını, tüm Çerkezköy TSO üyeleri eş ve çocukları ile Çerkezköy TSO personeli eş ve çocuklarını kapsıyor. Protokol kapsamında belirlenen indirim Çerkezköy TSO üye kartı veya personel kartının ibrazı ile mümkün oluyor.

Kişi başı özel fiyat

Protokole göre İstanbul Hisar Turizmin Çerkezköy TSO üye ve yakınlarına sağlamayı taahhüt ettiği umre programı şöyle:

26 Nisan 2018 – 01 Mayıs 2018 tarihlerinde 5 gece 6 gün olmak üzere Medine-i Münevvere Crowne Plaza,  Mekke-i Mükerreme Anjum Otel, THY ile uçuş, vize rehberlik vb. dâhil olmak üzere iki kişilik odalarda kişi başı 1075 USD olarak indirimli fiyatlar uygulanacak.

Protokole göre indirimli tarife 1 Nisan 2018 tarihinde son bulacak.