bize ulaşın
ENGLISH
ODA HABERLERİ
Üyelerimize Yazılım Programlarında İndirim
27 Şubat 2018

Odamız üyelerine yönelik “indirimli yazılım programı” konusunda Odamız Üyesi Özgün Bilgisayar firmasıyla anlaşma imzalandı.

Anlaşmaya göre üyelerimiz AKINSOFT Wolvox 8 ERP E-BUSINESS programı yeni alımlarında 30 Nisan 2018'e kadar liste fiyatı üzerinden %60 indirimden yararlanabilecekler.

İmza protokolüne Yönetim Kurulu Başkanımız Süleyman Kozuva ve Özgün Bilgisayar firma sahibi Mutlu Özgün ile firma yetkilisi Volkan Engin katılımda bulundu.

KULLANIM ALANLARI

AKINSOFT Wolvox; içerdiği muhasebe & finans yönetim sistemi ile bütün işletmelere hitap etmektedir. Elektrik-elektronik, telekomünikasyon, bilişim teknolojileri, döviz büroları, otomotiv, sigortacılık, marketler, tekstil ve mağazacılık, maden, inşaat, taşıma, gıda, üretim, turizm, mali müşavirler... için uygun yazılımdır.

MODÜLLER

Çok kullanıcı desteği ile Cari, Cari2, Kasa, Stok, Stok2, Fatura, Çek-Senet, İrsaliye, Teklif, Sipariş, Döviz Takip, Döviz Bürosu Depo, Lokasyon, Banka, Kartoteks (Barkod basımı), Pazarlama, Seri No-Garanti Takip, Taksit Takip, Seri Senet Basımı, Servis, Üretim, Bonus Sistemi, Tüp-Su Takip, MRPII,CRM, Zincir Pazarlama modüllerini desteklemektedir.