bize ulaşın
ENGLISH
ODA HABERLERİ
Odamız Ekim Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
17 Ekim 2017

Meclis üyeleri Kadir Uz, Murat Seymen, Asım Yavuzarslan, İsmail Akın’ın katılmadığı toplantıda meclis üyesi Şener Aru da toplantıya ilk kez katıldı.

Saygı duruşunda bulunulmasının ardından gündemin ikinci maddesinde 2017 yılı Eylül ayı gelir-gider cetvelleri, banka cetveli ve mizanın görüşülmesi ve ibra edilmesi görüşüldü. Eylül ayı gelirin 225  bin 538 TL, giderin 203 bin 091 TL olduğu belirtildi. Ayrıca muhasebe kayıtlarının düzgün ve gerçeğe uygun tutulduğu, mizanın denkliği görülmüş olup, gelir ve gider cetvelinin, kasa banka cetvellerinin ve mizan cetvellerinin uygunluğu anlaşıldığı ifade edildi. İlgili gündem maddesi de oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin bir diğer maddesinde ise tamamlanmış olan ‘İşbirliği ile KOBİ’lerde Verimlilik Dönüşümü’ projesi hakkında  Proje Geliştirme Yöneticisi Ayşenur Taş tarafından meclis üyelerine bilgilendirmede bulunuldu.

Toplantının son gündem maddesi olan dilek ve temenniler kısmında konuşma gerçekleştiren Meclis Başkanımız Hacı Mehmet Erdoğan, düşen meclis üyesi yerine meclis üyeliğine gelen Şener Aru’ya yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.