bize ulaşın
ENGLISH
Başkanın Mesajı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası olarak göreve geldiğimiz ilk günden beri değişimin ve gelişimin öncüsü olarak yetki ve sorumluluklarımız çerçevesinde Çerkezköy, Kapaklı ve Saray ilçelerinde bulunan aktif 3700 üyemizin kurumsal hizmet sürecinde işlerini en hızlı, en güvenilir ve en sağlıklı bir şekilde yerine getirmeyi en önemli görev bildik.

Kurumsal yapılanmamızı tamamlayıp TOBB tarafından onaylanan ve dünya çapında geçerliliği bulunan beş yıldızlı oda olarak üyelerimizi, sanayici-üniversite işbirliğiyle üretim ve istihdamda kaliteyi artırmaya; yurt içi ve yurt dışı iş gezileri ve fuarlara katılım ile de kıyasıya rekabetin yaşandığı bir dünyada ekonomide rol kapmaya yönlendirdik.

Almanya’nın Ulm Sanayi ve Ticaret Odası ile Ulm ve bölgemizdeki üye firmalar arasında ekonomik işbirliği ve ticareti ilerletmek amacıyla “iş birliği protokolü” imzaladık.

Sosyal sorumluluk kapsamında bölgemizde Odamız tarafından geçtiğimiz dönemde yaptırılan Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesine ilaveten bu sene de 24 derslikli Sosyal Bilimler Lisesi yaptırmaktayız.

Bütün bu kazanımlarımızı “sen ben yok biz varız “ düsturuyla elde ettik. Yine birlik ve beraberlik içerisinde el ve gönül birliği ile üyelerimizin menfaatini gözeten ilçelerimize ve bölge halkımıza uygun nice yararlı ve güzel işler yapabileceğimize yürekten inanıyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

Süleyman KOZUVA
Yönetim Kurulu Başkanı